Het team

Het team van de School met de Bijbel bestaat uit de directie, veertien leerkrachten, drie onderwijsassistentes en onderwijsondersteunend personeel.
 
Juf H. J. den Ouden
Directeur




h.denouden@smdbstreefkerk.nl
Meester M. C. Jabaaij
Teamleider en Intern begeleider bovenbouw
Groepsleerkracht groep 4 (do en vr)
ICT- coördinator

m.jabaaij@smdbstreefkerk.nl
Juf H. van Genderen
Leerkracht groep 0/1




h.vangenderen@smdbstreefkerk.nl
Juf L. Leenman
Leerkracht groep 2 (ma en wo)




e.leenman@smdbstreefkerk.nl
 
Juf M. van den Dool- de Jong
Leerkracht groep 2 (di en do)




m.vandendool@smdbstreefkerk.nl
Juf E. van Buuren





e.vanbuuren@smdbstreefkerk.nl
Juf M. de Jong
Leerkracht groep 3  (ma, di, do, vr)
Leerkracht plusklas (wo)
Specialist begaafdheid



m.dejong@smdbstreefkerk.nl
Juf J.A. Boele- Stam
Leerkracht groep 3 (wo)




j.boele@smdbstreefkerk.nl
Juf J. Leenhouts- van Zetten
Leerkracht groep 4 (ma, di en wo)




j.leenhouts@smdbstreefkerk.nl
Juf A. Zuiderduin
Leerkracht groep 5 (ma, di, wo)
Taalcoördinator




r.otterspeer@smdbstreefkerk.nl
Juf G.N. de Goffau
Leerkracht groep 5 (do en vr)




g.degoffau@smdbstreefkerk.nl
Juf G.H. van der Meulen- Duijvenbode 
Leerkracht groep 6 (ma, di en vr)



g.vandermeulen@smdbstreefkerk.nl
Juf W. Nobel
Leerkracht groep 6 (wo en do)




w.nobel@smdbstreefkerk.nl
  Meester J.K. Visser
Leerkracht groep 8
Vakspecialist bewegingsonderwijs   
ICT- coördinator
Voorzitter medezeggenschapsraad


k.visser@smdbstreefkerk.nl
Juf P.C. Deelen- Coster
Invalleerkracht




p.deelen@smdbstreefkerk.nl
Juf D.J. den Ouden- Nieuwenhuijse
Onderwijsassistente  




j.denouden@smdbstreefkerk.nl
Juf N.Z. Hoogvliet- Mol
Onderwijsassistente 




n.hoogvliet@smdbstreefkerk.nl
Juf R. de Groot
Onderwijsassistente 




r.degroot@smdbstreefkerk.nl
 
Mevr. F. de Jong- Schoonderwoerd
Administratief medewerkster (OOP)




f.dejong@smdbstreefkerk.nl
Mevr. C. Schoonderwoerd- Blom 
Intrieurverzorgster (OPP)



 
Mevr. B. van der Wal- Schouten
Interieurverzorgster (OOP)
Mevr. I. Stout - den Hartog
Interieurverzorgster (OOP)