Het team

Het team van de School met de Bijbel bestaat uit de directie, dertien leerkrachten, twee onderwijsassistentes en onderwijsondersteunend personeel.
 
Mevr. H. J. den Ouden
Directeur





h.denouden@smdbstreefkerk.nl
Dhr. M. C. Jabaaij
Teamleider en Intern begeleider bovenbouw
Groepsleerkracht groep 6/7 (ma en wo) en 5 (vr)
ICT- coördinator

m.jabaaij@smdbstreefkerk.nl
Mevr. H. van Genderen
Leerkracht groep 0/1




h.vangenderen@smdbstreefkerk.nl
Mevr. E.L. Wesdorp- de Jonge
Leerkracht groep 2 (ma en di/wo)




e.wesdorp@smdbstreefkerk.nl
Mevr. M. van den Dool- de Jong
Leerkracht groep 2 (di/wo en do)




m.vandendool@smdbstreefkerk.nl
Mevr. E. van Buuren
Leerkracht groep 3 (behalve wo)




e.vanbuuren@smdbstreefkerk.nl
Mevr. J. Boele- Stam
Leerkracht groep 3 (wo) en invalleerkracht



j.boele@smdbstreefkerk.nl
Mevr. M. de Jong
Leerkracht groep 4 (do en vr) en leerkracht plusklas (wo)



m.dejong@smdbstreefkerk.nl
Mevr. J. Leenhouts- van Zetten
Leerkracht groep 4 (ma, di en wo)




j.leenhouts@smdbstreefkerk.nl
Mevr. A. Otterspeer
Leerkracht groep 5 (behalve vr)
Taalcoördinator




r.otterspeer@smdbstreefkerk.nl
Mevr. A. Kodde- Visser
Leerkracht groep 7 (ma en di)




a.kodde@smdbstreefkerk.nl
Mevr. G.H. van der Meulen- Duijvenbode 
Leerkracht groep 7 (wo, do en vr)



g.vandermeulen@smdbstreefkerk.nl
Dhr. J.K. Visser
Leerkracht groep 8
Vakleerkracht bewegingsonderwijs   
ICT- coördinator
Voorzitter medezeggenschapsraad


k.visser@smdbstreefkerk.nl
Mevr. P.C. Deelen- Coster
Invalleerkracht




p.deelen@smdbstreefkerk.nl
Mevr. M. van Capellen- Huisman
Invalleerkracht




m.vancapellen@smdbstreefkerk.nl
Mevr. D.J. den Ouden- Nieuwenhuijse
Onderwijsassistente  



j.denouden@smdbstreefkerk.nl
Mevr. N.Z. Hoogvliet- Mol
Onderwijsassistente 



n.hoogvliet@smdbstreefkerk.nl
Mevr. F. de Jong- Schoonderwoerd
Administratief medewerkster (OOP)



f.dejong@smdbstreefkerk.nl
Mevr. C. Schoonderwoerd- Blom 
Intrieurverzorgster (OPP)
Mevr. B. van der Wal- Schouten
Interieurverzorgster (OOP)




 
Mevr. I. Stout - den Hartog
Interieurverzorgster (OOP)