Het team

Het team van de School met de Bijbel bestaat uit de directie, dertien leerkrachten, twee onderwijsassistentes en onderwijsondersteunend personeel.
 
Mevr. H. J. den Ouden
Directeur





h.denouden@smdbstreefkerk.nl
Dhr. M. C. Jabaaij
Coördinator en Intern begeleider bovenbouw
Groepsleerkracht groep 6 (ma.) en 5 (wo. mo. en do. mo.)
ICT- coördinator

m.jabaaij@smdbstreefkerk.nl
Mevr. E.M. Vermeer
Coördinator en Intern begeleider onderbouw
Groepsleerkracht groep 7 (ma. en di.)


m.vermeer@smdbstreefkerk.nl
Mevr. H. van Genderen
Leerkracht groep 1




h.vangenderen@smdbstreefkerk.nl
Mevr. M. van den Dool- de Jong
Leerkracht groep 2 (wo. en do.)





m.vandendool@smdbstreefkerk.nl
Mevr. E.L. Wesdorp- de Jonge
Leerkracht groep 2 (ma. en di.)
Lid medezeggenschapsraad




e.wesdorp@smdbstreefkerk.nl
Mevr. M. de Jong
Leerkracht groep 3
Cultuur coördinator



m.dejong@smdbstreefkerk.nl
Mevr. J. Leenhouts- van Zetten
Leerkracht groep 4/5 (ma., di. en wo.)




j.leenhouts@smdbstreefkerk.nl
Mevr. A. Kodde- Visser
Leerkracht groep 4/5 (do. en vr.)




a.kodde@smdbstreefkerk.nl
Mevr. A. Otterspeer
Leerkracht groep 6 (behalve ma.)
Taalcoördinator
Secretaresse medezeggenschapsraad


r.otterspeer@smdbstreefkerk.nl
Mevr. G.H. van der Meulen- Duijvenbode 
Leerkracht groep 7 (wo., do. en vr.)



g.vandermeulen@smdbstreefkerk.nl
Dhr. J.K. Visser
Leerkracht groep 8
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
ICT- coördinator
Voorzitter medezeggenschapsraad

k.visser@smdbstreefkerk.nl
Mevr. P.C. Deelen- Coster
Leerkracht groep 2 (ma. en di. tot de herfst)
Leerkracht Plusklas


p.deelen@smdbstreefkerk.nl
Mevr. N.Z. Hoogvliet- Mol
Onderwijsassistente 




n.hoogvliet@smdbstreefkerk.nl
Mevr. D.J. den Ouden- Nieuwenhuijse
Onderwijsassistente  



j.denouden@smdbstreefkerk.nl
Mevr. F. de Jong- Schoonderwoerd
Managementassistent (OOP)




 
 
Mevr. W. de Ruijter- van Breda
Conciërge (OOP)




 
  Mevr. V. Schoonderwoerd- Blom
Interieurverzorgster (OOP)




 
 
Dhr. B. Schouten
Interieurverzorger (OOP)